×

Kalben’den yılın son İstanbul konseri 

Kalben’den yılın son İstanbul konseri 

Kalben, 2023 yılının son İstanbul konseri için 22 Aralık’ta sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. “GMAG Özel Yılbaşı Partisi” kapsamında DorockXL Venue’de sevenleriyle buluşmayı heyecanla bekleyen Kalben, 2024’te yayınlayacağı ilk teklisi “Hatıraların Gölgesi”ni performans sanatçısı Köksal Ünal eşliğinde sahneleyecek.

Pop müzikteki farklı bakış açısı, buğulu sesi ve kendine has sahne performansı ile milyonlara ulaşmayı başaran Kalben “GMAG Özel Yılbaşı Partisi” kapsamında 22 Aralık Cuma akşamı DorockXL Venue’ye konuk olacak. Bugüne dek gidilmiş tüm yollarda, konserlerde ve hatırası tutulmuş anlarda karşılaştığı insanların ve ona ilham veren güzelliklerin günlüğünü yazar gibi müziğine yansıtan ve evrensel insan hikâyeleri anlatan Kalben eşsiz sesi ve gitarı ile dinleyicilerine acı, hüzün ve unutmak istedikleri ne varsa geride bırakacakları büyüleyici bir performans sunmaya hazırlanıyor. 

Her bir performansı ile müzikal çeşitliliğini ve sahne hâkimiyetini bir kez daha kanıtlayan Kalben, yılın son İstanbul konserinde “Saçlar”, “Sadece”, “Yara”, “Kalp Hanım”, “Eski Dünyanın Yangını” gibi şimdiden her biri kültleşmiş şarkılarının yanı sıra 2024’te yayınlayacağı ilk teklisi “Hatıraların Gölgesi”ni de performans sanatçısı Köksal Ünal eşliğinde sevenlerinin beğenisiyle paylaşacak.

Her bir performansı ile müzikal çeşitliliğini ve sahne hâkimiyetini bir kez daha kanıtlayarak izleyicilerine hem coşku hem duygu dolu anlar yaşatan Kalben’in yılın son İstanbul konserini gerçekleştireceği bu özel gecenin biletlerine online satış platfomu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum gönder