×

Bingo ve Molped’e Ödül

Bingo ve Molped’e Ödül

Bingo ve Molped Effie Altın Ödülü Aldılar

Hayat’ın iki markası Bingo ve Molped, pazarlama ve reklam etkinliği alanında dünyanın en prestijli yarışması olarak kabul edilen Effie Ödülleri’nin Türkiye ayağında ödüllendirildi. Genç kadınların içlerindeki gücü fark etmeye, kendilerini keşfetmeye çağıran Molped Kız Sözü Kampanyası ile “İstikrarlı Başarı” kategorisinde ve Türkiye’nin markası Bingo ise sektöre devrim niteliğinde bir yenilik getiren Giysi Şampuanı ile “Ev Bakım” kategorisinde olmak üzere 2 Altın Effie’nin sahibi oldu.

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide iş birliğiyle düzenlediği Effie Türkiye ödülleri, 23 Mayıs’ta Divan Kuruçeşme’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ulusal ölçekte ve belli bir dönemde üretilen işlerin değerlendirildiği Effie Türkiye Ödülleri’nde, Hayat markaları Bingo ve Molped iki ödülle döndü. 

Molped, 2020 yılında “Artık biz pedimize değil, pedimiz bize uyacak” diyerek başlattığı Kız Sözü kampanyası ile zorlu ve mükemmel marka yönetişiminin ödüllendirildiği “İstikrarlı Başarı” kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Aynı zamanda Molped, 2023 yılında Kız Sözü kampanyasını Pazar liderliği* ile taçlandırmıştı. 

Bingo ise sektörüne devrim niteliğinde bir yenilik katan Bingo Giysi Şampuanı ile Ev Bakım kategorisinde Altın Effie Ödülü’nün sahibi oldu. Ayrıca Giysi Şampuanı lansmanı ile sıvı bakım kategorisinde Pazar liderliği* de elde etti.

Effie Ödülleri; 55 ülkede, EACA’e (European Association of Communciation Agencies) üye Reklam Ajansları Dernekleri ve Reklamveren Dernekleri tarafından ortak olarak düzenleniyor. 

Yorum gönder