×

Yazlık Evlerin Temizlik Perisi

Yazlık Evlerin Temizlik Perisi

Yazlık Evlerin Temizlik Perisi: Tineco FLOOR ONE S5 ve Tineco Floor Serileri

Yazın tadını çıkarın, temizliği Tineco’ya bırakın

Deniz, kum, güneş yaz aylarının keyfini çıkarmak çok hoş… Hele bir de temizliği olmasa… Özellikle yazlık evlerde sıklıkla karşılaştığımız deniz kumu, ıslak ayak izleri ve tozlar yazın tadını bir nebze kaçırabiliyor. Neyse ki, Tineco’nun yenilikçi ürünü FLOOR ONE S5, aynı anda süpürge, paspas ve vakumlama yapabilen özellikleriyle bu endişelere son veriyor. Ayrıca, FLOOR ONE S3 Breeze ve iFLOOR 3 Breeze modelleri de yazlık evlerin en iyi yardımcıları olarak, temizlik sürecini kolaylaştırıyor.

Yazlık evlerin mükemmel yardımcısı FLOOR ONE S5, aynı anda süpürge, paspas ve vakumlama yapabilen özellikleriyle öne çıkıyor. Deniz kumu, ıslak ayak izleri ve tozlar gibi yaz aylarında en çok karşılaşılan her türlü kiri ve lekeyi kolayca temizleyen FLOOR ONE S5, eşsiz iLoop Akıllı Sensör Teknolojisi sayesinde temizlik sırasında emiş gücü, su akışı ve fırça rulosu hızı gibi özellikleri otomatik olarak ayarlıyor. 

FLOOR ONE S5’in özel tasarımı sayesinde, süpürgelikler gibi ulaşılması zor alanlara kolayca erişiliyor ve özel kenar tasarımı sayesinde zemin tahtalarını temizlemek oldukça pratik hale geliyor. Bu özellik, S5’in temizlik performansını artırırken kullanıcıya ekstra kolaylık sağlıyor. Ayrıca, çift tank sistemi temiz ve kirli suyu ayrı tutarak, her zaman taze su ve solüsyonla temizlik yapmaya olanak sağlıyor.

Yazlık evlerin kabusu ıslak zemin ve kumlar FLOOR ONE S5 ile yok oluyor 

FLOOR ONE S5, yazlık evlerde geçirilen zamanı daha keyifli ve dinlendirici hale getiriyor. Deniz kenarında geçirilen bir günün ardından eve dönüldüğünde, sıklıkla karşılaşılan kumların ve ıslak ayak izlerinin neden olduğu dağınıklık FLOOR ONE S5 ile hayal oluyor. Güçlü temizlik yeteneğiyle kendine hayran bırakan FLOOR ONE S5, hem süpürme hem de vakumlama özelliğiyle, zemindeki kumları ve kirleri kolayca temizlerken, ıslak temizlik fonksiyonuyla da ayak izlerini ve lekeleri gideriyor. Ayrıca, kendi kendine temizleme özelliği sayesinde temizlik sonrası bakımı da oldukça kolaylaştırıyor. 

FLOOR ONE S5, fırçasız motoru, gürültü açısından optimize edilmiş hava kanalı tasarımı, akıllı güç ayarı ve yumuşak fırça rulosu sayesinde düşük gürültülü bir temizlik deneyimi sunuyor. Böylece, yaz mevsiminde tatilin keyfi sınırsız yaşanıyor. 

Gücün ve tasarımın temizlik şövalyeleri: FLOOR ONE S3 Breeze ve iFLOOR 3 Breeze

Güçlü temizlik performansıyla birlikte kompakt tasarımıyla da temizliği oldukça pratik bir aktiviteye dönüştüren FLOOR ONE S3 Breeze, kablosuz yapısı ve %90’ın üzerindeki su geri kazanım oranıyla yazlık zeminleri hızla kuru ve izsiz hale getiriyor. 35 dakikaya kadar kesintisiz temizlik süresi, yazlık ev sahiplerinin işlerini hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyor. 

Yazlık evlerde ıslak ve kuru temizliği bir araya sunan iFLOOR 3 Breeze ise hafif tasarımı ve kolay kontrol paneliyle temizlik işlerini kolaylaştırıyor. %90’ın üzerindeki su geri kazanım oranı, yazlık zeminlerin kısa sürede tamamen kurumasını sağlarken, cihazın kendini temizleme özelliği ise uzun yıllar kullanım garantisi sunuyor. 

Tüm bu özellikleriyle, FLOOR ONE S3 Breeze ve iFLOOR 3 Breeze, yazlık ev sahiplerine pratik ve etkili bir temizlik deneyimi sunuyor. 

Tineco FLOOR ONE S5 18.999 TL, FLOOR ONE S5 18.999 TL, iFLOOR3 Breeze 14.999 TL satış fiyatlarıyla MediaMarkt, Teknosa mağazalarında ve Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi online satış platformlarında tüketicilerle buluşuyor.

Yorum gönder