×

Arzu Sabancı x English Home

Arzu Sabancı x English Home

Arzu Sabancı x English Home

Yazın coşkusu Arzu Sabancı x English Home #SummerCalling koleksiyonu yenilenen tasarımlarıyla yeniden evimizde!
 

Arzu Sabancı ve English Home birlikteliği, üçüncü sezonunda yepyeni bir koleksiyonla devam ediyor. Yazın coşkusunu sofralara taşıyacak bu koleksiyon grafik çizgiler ve canlı tonlarla alışılmışın dışında bir stil yaratıyor. Arzu Sabancı’nın renkleri büyük bir ustalıkla kullanması ve yaratıcı bakış açısıyla ortaya çıkan koleksiyonda; farklı şekillerde kombinlenebilecek yemek takımları, aksesuarlar, tekstil ve cam ürünleri yer alıyor.

Grafik Çizgiler ve Canlı Tonlarla Buluşan Sofra Takımları

Mavi, turuncu, lacivert tonlarının ağırlıklı olarak tercih edildiği modeller, birbirinden farklı çizgileriyle her sofraya özgür bir bakış açısıyla yaklaşılabilmesine imkan sağlıyor. Yemek takımlarının yanı sıra çay davetleri için de koleksiyonda çokça seçenek mevcut. Tatlı tabakları, fincanlar, pasta servisi ve meyvelikler yaz aylarının keyifli sohbetlerine eşlik edecek.

English Home Ürün Genel Müdür Yardımcısı Mehtap Yıldız, “Arzu Sabancı ile üçüncü sezonda yeniden bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu koleksiyon, yaz aylarının enerjisini ve neşesini sofralara taşıma fikriyle tasarlandı. Grafik çizgiler ve canlı renkler, her bir parçayı benzersiz kılıyor. Müşterilerimize hem estetik hem de fonksiyonel ürünler sunarak, evlerini ve sofralarını renklendirmeyi amaçlıyoruz. Özellikle el yapımı cam ürünlerimiz, koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor ve bu serinin masalara etkileyici bir dokunuş getireceğine inanıyoruz. English Home, tasarım ve teknolojileri ile ev ve yaşam ürünleri perakendesinde fark yaratan bir marka olarak öne çıkıyor. Bünyemizde deneyimli ve trendleri çok yakından takip eden uzmanlardan oluşan büyük bir tasarım ekibimiz bulunuyor. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışından birçok alanda en iyi tasarımcılarla çalışarak, müşterilerimize daima en yenilikçi ve kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Kapsül koleksiyonlar da dahil yılda 10’a yakın tema ve koleksiyon sunarak müşterilerine sürekli yenilik, tasarım ve en trend ürünleri sunan English Home’un en özel koleksiyonlarından birisi ise Arzu Sabancı koleksiyonu ve müşterilerimizin her sene görmeye alıştığı ve heyecanla lansmanını beklediği bir koleksiyon haline geldi.” dedi.

Güçlü Cam Serisi ile Sofralarınıza Etkileyici Bir Dokunuş

Arzu Sabancı X English Home’un bu yeni serisinin bir diğer sürprizi de güçlü cam serisi oluyor. Sarı, mavi, turuncu, nil yeşili, beyaz tonlarının el yapımı kadeh, bardak ve sürahilerde bir araya geldiği modellerin yanı sıra mavi ile kırmızı renklerdeki seçenekler de masalara etkileyici bir dokunuş getiriyor.

Yastıklardan amerikan servisi ve tepsilere kadar uzanan geniş yelpazedeki koleksiyon ürünleri için en yakın English Home mağazasına uğrayın veya englishhome.com web sitesini ziyaret edin!  

Yorum gönder