×

Vakko Home İle Yaz Mevsiminin Enerjisini Yaşayın

Vakko Home İle Yaz Mevsiminin Enerjisini Yaşayın

Yaz mevsiminin enerjisi Vakko Home’un birbirinden özel seçkisi ile buluşarak ev ve teknelere elegant ve keyifli bir stil katıyor.

Vakko Home, yaşam alanlarında zamansız şıklığı yansıtan özgün tasarımları ve birbirinden şık ürün alternatifleriyle yaz mevsiminin enerjisini yaşam alanlarına taşıyor. Doğanın renklerinden ilham alarak tasarlanan Vakko Home parçaları; özel tasarım yastıklardan, kumaşlara, dekoratif aksesuarlardan sofra takımlarına, yatak örtülerinden hediyelik eşyalara uzanan zengin ürün alternatifleriyle zamansız bir şıklık katıyor. Yeşil, mavi ve beyaz tonlardan oluşan şık dekoratif parçalar, ev tekstil ürünlerinde yaratıcılığı yükselten renk paletleri ve desenler bu yaz ön plana çıkıyor. Vakko Cruise koleksiyonu ise teknelerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 

Huzurlu an’lar 

Evinize giriş yaptığınız andan itibaren huzur veren bir ambiyansa merhaba dedirten ev dekorasyon ürünleri Vakko şıklığıyla buluşuyor.  Klasik çizgili desenler ile hayat bulan parçalar, ahşap renkte mobilyalar ve masalar, motifli dekoratif objeler, sezonun en sevilen ürünlerinden olan hasır örgü sandalyeler yazın pozitif enerjisini evlere yansıtıyor. Vakko Home’un zengin seçenekli ev dekorasyon ürünleri yazın çiçekler açmış hissiyatını evlere taşımanın başrol oyuncusu oluyor. Yaz aylarında uzun zaman geçirilen keyifli sohbetlerin edildiği bahçeler ve deniz kenarlarında kullanılmak üzere şezlong ve bahçe mobilyaları da ürün seçenekleri arasında bulunuyor.

İlham veren sofralar

Rengarenk veya soft renklerde kişisel zevklere göre tasarlanan Vakko Home sofra ürünleri sevdiklerinizle berabar geçireceğiniz keyifli bir kahvaltıda veya şık bir akşam yemeği için benzersiz parçalar sunuyor. Motifli bardaklardan, porselen yemek takımlarına, mavi ve beyaz geleneksel motifli dekoratif tabaklara uzanan geniş bir seçkiyle Vakko Home sofra ürünleri; yaz buluşmalarının vazgeçilmezi oluyor. Sofralara eşlik eden ürünler aynı zamanda hediye alternatifi olarak da ön plana çıkıyor. 

Konforlu ve şık ev tekstil ürünleri

Vakko Home yatak odalarında ve banyolarda da mevsimin enerjisine uygun ev tekstil ürünleri sunuyor. Keten, yüzde yüz pamuk kumaş ve birbirinden şık tasarımlı tekstil ürünleri ile Vakko Home, taze bir mevsimi mutluluk ve huzur dolu bir atmosfere dönüştürüyor. Vakko Home nevresim takımlarından yatak örtülerine, havlu takımlarından şık peştemallara keyifli bir ev tekstil deneyimi sunuyor. 

Vakko Cruise 

Vakko Cruise sofra koleksiyonu; hareketli ve dinamik yaşam alanları olan tekneler düşünülerek üretilen, dayanıklı ve birçok amaçla kullanılabilen zamansız ürünlerden oluşuyor. Özellikle tekne için hazırlanmış olan koleksiyonda yer alan sezon renkleri ve marin temalı parçalar, yazlık evler için de vazgeçilmez ürünler arasında yerini alıyor. Elegant ve zarif yemek takımları ve setler, Vakko Cruise koleksiyonuna ait masa örtülerindeki renk, nakış veya dantel gibi detaylarla masa dekorasyonunu sofistike bir şekilde tamamlamaya imkan tanıyor. Dünyaca ünlü tekne iç dekor tasarımcısı Giovanna Locatelli tarafından tasarlanan dekoratif ürünler Vakko için tek tek elde sarma tekniği ile üretiliyor. Paslanmaz çelik aksesuarlar ile halat bağlantıları yapılan tasarımlara koleksiyonun ruhunu yansıtan dekoratif objeler yerleştirilerek zamansız çizgiler yaratılıyor. 

Yorum gönder