×

Yaza özel cilt bakım rutininiz için Avène öneriyor: Yaz boyunca sağlıklı ve güçlü bir cilt

Yaza özel cilt bakım rutininiz için Avène öneriyor: Yaz boyunca sağlıklı ve güçlü bir cilt

Yaza özel cilt bakım rutininiz için Avène öneriyor: Yaz boyunca sağlıklı ve güçlü bir cilt

En hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olarak geliştirilen Avène ürünleriyle cildinizi yaz boyunca güneşin zararlı etkilerinden koruyarak günlük bakımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Avène Dermatoloji Laboratuvarları’nda geliştirilen ve her cilt tipine uygun Avène Intense Protect SPF 50+, Avène Cicalfate+ Cream & Onarıcı ve Güçlendirici Cilt Bakım Serumu ve Avène Termal Su ile günlük cilt bakım rutininizi kolayca gerçekleştirebilir ve yazın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Avène Intense Protect SPF 50+

Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına özel olarak çok yüksek koruma sağlayan Avène Intense Protect SPF 50+, yaz boyunca  cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyarak güneş kaynaklı erken yaşlanmanın etkilerini azaltıyor. En hassas ciltler için özel olarak geliştirilen, çok yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu olanIntense Protect SPF 50+, bebek, çocuk ve yetişkin tüm ailenin yüz ve vücut kullanımına uygun formülüyle hem güneşten hem de telefon, televizyon, bilgisayar gibi ekranlardan da gelen mavi ışığa da karşı koruma sağlıyor. Ultra suya dayanıklı ve akışkan dokusuyla Intense Protect SPF 50+ ile keyifli bir sezon sizi bekliyor.

Avène Cicalfate+ Cream & Onarıcı ve Güçlendirici Cilt Bakım Serumu 

Cildimizin günlük bakımında etkili, hassas ve onarıma ihtiyacı olan ciltler için geliştirilen Eau Thermale Avène Cicalfate+ Cream, cilt bariyerini yenileyici etkisi sayesinde cildin nem dengesini korurken daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Tüm Avène ürünlerinin ve Cicalfate+ Cream içeriğinde bulunan Avène Termal Su cilt yatıştırıp rahatlatarak kısa sürede  ferahlık sağlıyor. Günlük bakım rutininde etkili Avène Cicalfate+ Onarıcı ve Güçlendirici Cilt Bakım Serumu, cildi onarmaya* yardımcı olarak cilt dokusunu güçlendiriyor. Mevsim geçişleri ve çevresel etkilerden kaynaklı bir çok faktörün etkisiyle günlük bakıma ihtiyaç duyan cildimiz Avène Cicalfate+ Onarıcı ve Güçlendirici Cilt Bakım Serumu ile cildin kendi kendini onarma yeteneğini geri kazandırarak* cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor**.

*Cilt bariyeri onarımı

** Nemlendirme İndeks Kinetiği, 32 kullanıcı, tek uygulama, Pierre Fabre klinik veriler

Avène Termal Su Spreyi

Günlük cilt bakımının en ideal tamamlayıcıları arasında yer alan Avène Termal Su Spreyi hassas, yıpranmış ve alerjiye yatkın ciltleri anında rahatlatarak yatıştırıcı ve ferahlatıcı etkisiyle günlük güzellik rutininizin ayrılmaz bir parçası haline dönüşüyor. Cildi kurutmadan serinleterek rahatlatan Avène Termal Su Spreyi, sıcak havalarda kullanım için de ideal çözümler sunuyor. 

Bilgi için: Salt İletişim Grup | Burçin Aşabay  – burcin.asabay@saltiletisimgrup.com

Pierre Fabre hakkında: Vizyon sahibi bir eczacı botanikçi ve tutku dolu bir girişimci olan Mösyö Pierre Fabre’nin, 1951 yılında kurduğu eczane, bugün Onkoloji, Kadın Sağlığı, Üroloji, Tüketici Sağlığı ve Dermokozmetik alanlarında faaliyet gösteren, uluslararası şirketler grubuna dönüşmüştür. Pierre Fabre Laboratuvarları, Avrupa’nın en büyük ikinci bağımsız özel ilaç laboratuvarı olarak hizmet vermektedir. Ürünlerini geliştirirken doğanın sunduklarını kullanan gelirinin anlamlı bir kısmını Pierre Fabre Vakfı aracılığı ile geniş kapsamlı sosyal sorumluluk projelerinde kullanan grubun bu çalışmaları, Eccocert tarafından Mükemmel sertifikası ile derecelendirilmiştir. Köklerinden ve değerlerinden hiç kopmadan dünyaya açılan Pierre Fabre Grubu, gelirinin anlamlı bir kısmını Pierre Fabre Vakfı aracılığı ile özellikle Afrika ve Uzakdoğu’daki projelerde insanlara sağlık götürmek için ayırır. Grup, her yıl elde ettiği karın anlamlı bir kısmını, Onkoloji ve Dermatoloji alanlarında yürütmekte olduğu Ar&Ge çalışmalarına aktarmaktadır. Pierre Fabre; her türlü güzelliğin öncelikle sağlıktan geçmesi gerektiğinin bilinciyle hareket eder; bunun yanında botanikçi kimliği sayesinde ürünlerini en doğal yöntemlerle geliştirir. 

Yorum gönder