×

CLINIQUE İLE GÜNEŞİN KEYFİNİ GÜVENLE ÇIKARIN!

CLINIQUE İLE GÜNEŞİN KEYFİNİ GÜVENLE ÇIKARIN!

CLINIQUE İLE GÜNEŞİN KEYFİNİ GÜVENLE ÇIKARIN

Clinique, yazın sıcak günlerinde cildinizi zararlı UV ışınlarından korumak için geliştirdiği SPF ailesiyle, cildinizin sağlığını ve güzelliğini korumanız için ideal çözümler sunuyor.

Clinique’in güneş korumalı ürünleri ile yazın tadını çıkarırken cildinizin sağlığını ve güzelliğini koruyun. Güneşin zararlı etkilerine karşı güçlü bir savunma sunan bu ürünler vazgeçilmeziniz olacak. 

CLINIQUE SPF AİLESİ

  1. SPF 50 Mineral Filtreli Yüz Güneş Kremi 

Solar Smart teknolojisi ile geliştirilmiş bu krem, UVA ve UVB ışınlarına karşı cildinizi etkili bir şekilde korur. Antioksidan içeriği sayesinde çevresel zararların cildinizin üzerindeki olumsuz etkilerini minimize eder. Dermatologlar tarafından test edilmiş bu yağsız ürün, hassas ciltler için ideal bir seçimdir. Mineral filtrelerle zenginleştirilen SPF 50 Yüz Güneş Kremi, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek düzeyde korurken kadifemsi dokusuyla cilde kolayca uygulanır ve hızla emilir, koruyucu bir katman oluşturur. Diğer cilt bakım ürünleri ve makyaj üstüne uygulanabilir. Güneşe çıkmadan önce tüm yüze eşit bir şekilde uygulanmalı ve güneş altında 2 saatte bir yenilenmelidir. 

  1. Geniş Spektrumlu SPF 30 Yağsız Yüz Güneş Kremi 

UVA/UVB filtreleri ve SolarSmart+ teknolojisi ile formüle edilen bu krem, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda ince çizgi ve kırışıklık görünümüyle mücadele eder. Yağlı ve karma ciltler için özel olarak tasarlanmış bu ürün, SPF 30 koruma sağlar ve yağsız formülü sayesinde ciltte parlamayı önler, nem dengesini korur. Kadifemsi dokusu cilde kolayca uygulanır ve hızlı emilerek koruyucu bir tabaka oluşturur. Günlük çıkmadan önce tüm yüze eşit şekilde uygulanmalı ve güneş altında 2 saatte bir yenilenmelidir. 

  1. Superdefense City Block SPF 50 Günlük Şehir İçi Cilt Koruyucusu 

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürün, hafif yapısı ve şeffaf dokusuyla ciltte ağırlık yapmaz, yorgunluk belirtilerini gizleyerek cildin daha enerjik ve aydınlık görünmesini sağlar. Stop Signs Teknolojisi ile donatılan bu günlük SPF koruyucu, cildinizi UVA/UVB, kızılötesi, mavi ışık ve kirlilik gibi çevresel faktörlere karşı korur. Ayrıca yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve cildi makyaja hazırlar. Tere ve neme karşı dayanıklı olan bu ürün, sabah cilt bakım rutininizin ardından ve makyajdan önce uygulanmalıdır. 

Yorum gönder