×

SAÇ BAKIMININ SIRRI WATSONS’TA!

SAÇ BAKIMININ SIRRI WATSONS’TA!

SAÇ BAKIMININ SIRRI WATSONS’TA!

Bakımlı saç tutkunları Watsons’ta buluşuyor!

Watsons, her saç tipine ve ihtiyacına uygun zengin ürün yelpazesiyle saçlarınıza hak ettiği bakımı sunuyor.

Watsons’ın şampuanlardan saç bakım yağlarına ve mükemmel saçlara imza atan şekillendiricilere kadar benzersiz saç bakım ürünleri, saçlarınızın her ihtiyacına cevap veriyor. Herkesin bakım rutinine uygun çözümler Watsons mağazalarında, watsons.com.tr’de ve Watsons mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Naturals By Watsons Şampuan-Argan 490 ml

Naturals by Watsons Şampuan-Argan, doğal güzellik ve çevre dostu yaklaşımıyla öne çıkıyor. Likit altın olarak anılan Sertifikalı Organik Fas Argan Yağı ile zenginleştirilmiş içeriğiyle, saçlara derinlemesine bakım yapan Naturals By Watsons Şampuan, Argan yağındaki vitamin E ve yağ asitleriyle saçların doğal esnekliğini geri kazandırıyor. Yenilenen formülüyle kuru ve yıpranmış saçlar için etkili bir çözüm sunarken aynı zamanda geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış ambalajlarıyla da çevreyi koruyor.

Watsons Yoğun Onarıcı Bakım Şampuan 250 ml

Yenilikçi formülü ile dikkat çeken Love is in the H’air Yoğun Onarıcı Şampuan, saçınıza derinlemesine bir bakım sunuyor. Özel içeriğinde yer alan hidrolize keratinle saçılarınızın onarılmasına ve güçlenmesine yardımcı olurken, saf argan yağı ile saçlarınıza eşsiz bir nem ve doğal bir parlaklık kazandırıyor. Ayrıca içeriğindeki d-pantenol, saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olurken her kullanımda daha sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Revolution Haircare Şampuan Plex 4 250 ml

Revolution Haircare Plex 4 ile kuru, yıpranmış saçlara veda edin! Tüm saç tipleri için uygun olan Revolution Haircare Plex 4 Şampuan, saçlarınızın neme doymasına ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Revolution Plex’in üçlü moleküler ağırlıklı protein kaskad sistemi, saç telinin farklı katmanlarını hedefleyerek saçı onarmayı ve güçlendirmeyi destekliyor. İçeriğindeki Provitamin B5’in kombinasyonu ise saçı nem dengesini koruyarak sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor.

Naturals By Watsons Saç Bakım Yağı-Argan 100 ml

Yenilenen Naturals by Watsons Saç Bakım Yağı-Argan, kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak formüle edilmiş içeriyle besleyici ve canlandırıcı bir etki sağlıyor. Nemli veya kuru saça uygulanabilen bu bakım yağı, anında yumuşaklık ve parlaklık vadediyor. Ayrıca doğaya saygılı yaklaşımıyla dikkat çeken seri, tamamı geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış şişeleriyle çevre dostu bir seçenek sunuyor.

Watsons Saç Spreyi-Güçlü 250 ml

Watsons Güçlü Saç Spreyi ile saçlarınızı kolayca şekillendirmenize ve korumanıza destek oluyor. Formülünde yer alan keratin, saç telinizin yapısını güçlendirerek matlaşmış saçlarınızı onarmaya yardımcı oluyor. Yapışkanlık hissi bırakmayan özel formülü sayesinde saçlarınızı ağırlaştırmadan şekillendiriyor ve kalıntı bırakmıyor. Saçınıza doğal bir parlaklık kazandıran Watsons Güçlü Saç Spreyi, şekillendirdiğiniz saçların uzun süre şeklini korumasını sağlıyor.

Yorum gönder